Eurovilla agencija za nekretnine

Eurovilla agencija za nekretnine Zagreb, osnovana je 2002. godine, a do danas se razvila u jednu od vodećih agencija na tržištu. Bavi se prodajom i iznajmljivanjem privatnih i poslovnih objekata, s naglaskom na ekskluzivne nekretnine u Zagrebu. 

 

Potpuno predani pružanju najbolje usluge svojim klijentima, Eurovillini agenti pomoći će Vam da pronađete nekretnine svojih snova ili ih uspješno prodate.  Naša široka baza kupaca i prodavatelja osigurava kratke rokove realizacije, a pažljiv izbor i provjera svih nekretnina garantira sigurnost i zadovoljstvo naših klijenata. 

 

Ako ste se našli u situaciji da prodajete, kupujete, iznajmljujete ili unajmljujete nekretninu i zbunjeni ste mnogim opcijama na tržištu, zakonskim odredbama, oglasnicima i papirologijom – našli ste se na pravom mjestu! Eurovilla je tu za Vas: da Vam uštedi vrijeme, osigura pravnu i administrativnu podršku te uz profesionalni i prijateljski savjet pomogne realizirati Vaš san. 

 

Veselimo se početku uspješne suradnje.

 

Vaš Eurovilla tim

Prati nas

Facebook
Instagram
Google
RSS feed
Eurovilla team
Eurovilla team
Eurovilla team
Eurovilla team
Sergio Serdarušić
Sergio Serdarušić
sergio@eurovilla.hr

+385 98 222 292

Dina Serdarušić
Dina Serdarušić
dina@eurovilla.hr

+385 98 367 582

Ivan Ukalović
Ivan Ukalović
ivan@eurovilla.hr

+385 91 488 8488

Katarina Prša
Katarina Prša
katarina@eurovilla.hr

+385 99 626 9535

Ivan Guina
Ivan Guina
ivan.guina@eurovilla.hr

+385 91 938 8561

Krešimir Svitlanović
Krešimir Svitlanović
kreso@eurovilla.hr

+385 99 444 2447

Iva Dilber
Iva Dilber
iva.dilber@eurovilla.hr

+385 99 192 5788

Lucija Tikvić
Lucija Tikvić
lucija@eurovilla.hr

+385 99 222 1771

Ena Cupać
Ena Cupać
ena.cupac@eurovilla.hr

+385 99 451 7248

Dragan Arapović
Dragan Arapović
dragan.arapovic@eurovilla.hr

+385 95 391 8992

Marija Okopni
Marija Okopni
marija.okopni@eurovilla.hr

+385 99 4517247

Frane Romac
Frane Romac
frane.romac@eurovilla.hr

+385 99 475 4111

Krunoslav Črep
Krunoslav Črep
krunoslav.crep@eurovilla.hr

+385 99 475 4112

Valentina Šoštarić
Valentina Šoštarić
valentina.sostaric@eurovilla.hr

+385 99 475 4110

Srđan Vuković
Srđan Vuković
srdan.vukovic@eurovilla.hr

+385 91 2307 062

Dino Purić
Dino Purić
dino.puric@eurovilla.hr

+385 91 786 1332

Matija Gečić
Matija Gečić
matija.gecic@eurovilla.hr

+385 91 942 4223

Renato Tripalo
Renato Tripalo
renato@eurovilla.hr

+385 95 6688 735

Andrej Vučković
Andrej Vučković
andrej.vuckovic@eurovilla.hr

+385 99 475 4113

Hrvoje Vlahović
Hrvoje Vlahović
hrvoje@eurovilla.hr

+385 95 815 8341

Mihaela Mihelić Ščerbakov
Mihaela Mihelić Ščerbakov
mihaela.mihelic@eurovilla.hr

+385 98 334 428

Timi Kovačević
Timi Kovačević
timi.kovacevic@eurovilla.hr

+385 99 462 3066

Ante Gregović
Ante Gregović
ante.gregovic@eurovilla.hr

+385 98 669 711

Slađana Weir
Slađana Weir
sladana@eurovilla.hr

+385 91 9334 664