Eurovilla agencija za nekretnine

Eurovilla agencija za nekretnine Zagreb, osnovana je 2002. godine, a do danas se razvila u jednu od vodećih agencija na tržištu. Bavi se prodajom i iznajmljivanjem privatnih i poslovnih objekata, s naglaskom na ekskluzivne nekretnine u Zagrebu. 

 

Potpuno predani pružanju najbolje usluge svojim klijentima, Eurovillini agenti pomoći će Vam da pronađete nekretnine svojih snova ili ih uspješno prodate.  Naša široka baza kupaca i prodavatelja osigurava kratke rokove realizacije, a pažljiv izbor i provjera svih nekretnina garantira sigurnost i zadovoljstvo naših klijenata. 

 

Ako ste se našli u situaciji da prodajete, kupujete, iznajmljujete ili unajmljujete nekretninu i zbunjeni ste mnogim opcijama na tržištu, zakonskim odredbama, oglasnicima i papirologijom – našli ste se na pravom mjestu! Eurovilla je tu za Vas: da Vam uštedi vrijeme, osigura pravnu i administrativnu podršku te uz profesionalni i prijateljski savjet pomogne realizirati Vaš san. 

 

Veselimo se početku uspješne suradnje.

 

Vaš Eurovilla tim

Prati nas

Sergio Serdarušić
Sergio Serdarušić
sergio@eurovilla.hr

+385 98 222 292

Dina Serdarušić
Dina Serdarušić
dina@eurovilla.hr

+385 98 367 582

Armando Serdarušić
Armando Serdarušić
armando@eurovilla.hr

+385 98 359 553

Ivan Ukalović
Ivan Ukalović
ivan@eurovilla.hr

+385 91 488 8488

Katarina Prša
Katarina Prša
katarina@eurovilla.hr

+385 99 626 9535

Ivan Guina
Ivan Guina
ivan.guina@eurovilla.hr

+385 91 938 8561

Krešimir Svitlanović
Krešimir Svitlanović
kreso@eurovilla.hr

+385 99 444 2447

Iva Dilber Semunović
Iva Dilber Semunović
iva.dilber@eurovilla.hr

+385 99 192 5788

Lucija Tikvić
Lucija Tikvić
lucija@eurovilla.hr

+385 99 222 1771

Ena Cupać
Ena Cupać
ena.cupac@eurovilla.hr

+385 99 451 7248

Dragan Arapović
Dragan Arapović
dragan.arapovic@eurovilla.hr

+385 95 391 8992

Marija Okopni
Marija Okopni
marija.okopni@eurovilla.hr

+385 99 4517247

Hrvoje Vlahović
Hrvoje Vlahović
hrvoje@eurovilla.hr

+385 95 815 8341

Frane Romac
Frane Romac
frane.romac@eurovilla.hr

+385 99 475 4111

Krunoslav Črep
Krunoslav Črep
krunoslav.crep@eurovilla.hr

+385 99 475 4112

Valentina Šoštarić
Valentina Šoštarić
valentina.sostaric@eurovilla.hr

+385 99 475 4110

Srđan Vuković
Srđan Vuković
srdan.vukovic@eurovilla.hr

+385 91 2307 062

Timi Kovačević
Timi Kovačević
timi.kovacevic@eurovilla.hr

+385 99 462 3066

Dino Purić
Dino Purić
dino.puric@eurovilla.hr

+385 91 786 1332

Matija Gečić
Matija Gečić
matija.gecic@eurovilla.hr

+385 91 942 4223

Renato Tripalo
Renato Tripalo
renato@eurovilla.hr

+385 95 6688 735