Eurovilla agencija za nekretnine

Eurovilla agencija nekretnina osnovana 2002 god. postala je jedna od vodećih agencija na području Hrvatske, sa naglaskom na ekskluzivne nekretnine u Zagrebu i obalnom pojasu. Bavi se prodajom i iznajmljivanjem privatnih i poslovnih objekata. Eurovilla je stvorila zavidnu reputaciju svojom poslovnom izvrsnošću i iskustvom tijekom godina. Potpuno predani pružanju najbolje usluge svojim klijentima u skladu sa tržišnom situacijom, Eurovilla će se zaista potruditi da brzo prodate, iznajmite ili zamijenite svoju nekretninu: stan, kuću, vilu, građevinsko zemljište, hotel, poslovni prostor i drugo, jer Eurovilla ima najbolje "Eurovilla kupce" za nekretninu koju prodajete, najbolje "Eurovilla prodavatelje" za nekretninu koju kupujete, najbolje "Eurovilla nekretnine" (od najboljih prodavatelja za najbolje kupce), i najbolje savjete za kupnju i/ili prodaju nekretnina. Pročitaj više

Našli ste se u situaciji da prodajete, kupujete i/ili iznajmljujete nekretninu, i zbunjeni ste mnogim opcijama na tržištu, zakonskim odredbama, oglasnicima i papirologijom - ne znate od kuda početi? Imamo dobru vijest za vas!

Izabrali ste odličan početak i najbolju agenciju, mi smo tu za vas u svakom trenutku, da vam svaki korak učinimo ugodnim i uspješnim.

Eurovilla ima jednu od najvećih baza kupaca i prodavatelja na području Hrvatske, vrlo kratke rokove realizacije i poznata je po veoma osobnom pristupu svakom od klijenata.

Veselimo se početku uspješne suradnje.

Vaš Eurovilla tim

Prati nas

Sergio Serdarušić
sergio@eurovilla.hr

+385 98 222 292

Mirjana Mikulić
mirjana@eurovilla.hr

+385 91 310 8888

Dina Serdarušić
dina@eurovilla.hr

+385 98 367 582

Armando Serdarušić
armando@eurovilla.hr

+385 98 359 553

Ivan Ukalović
ivan@eurovilla.hr

+385 91 488 8488

Luka Kedžo
luka@eurovilla.hr

+385 98 865 5939

Katarina Prša
katarina@eurovilla.hr

+385 99 626 9535

Ivan Guina
ivan.guina@eurovilla.hr

+385 91 938 8561

Krešimir Svitlanović
kreso@eurovilla.hr

+385 99 444 2447

Iva Dilber Semunović
iva.dilber@eurovilla.hr

+385 99 192 5788

Lucija Tikvić
lucija@eurovilla.hr

+385 99 222 1771

Ena Cupać
ena.cupac@eurovilla.hr

+385 95 892 1555

Dragan Arapović
dragan.arapovic@eurovilla.hr

+385 95 391 8992

Marija Okopni
marija.okopni@eurovilla.hr

+385 91 195 0037

Hrvoje Vlahović
hrvoje@eurovilla.hr

+385 95 815 8341

EUROVILLA
AGENCIJA ZA NEKRETNINE

Gajeva 15
10000 Zagreb, Croatia

tel: +385 1 4815 111

mob: +385 98 367 582

Pošaljite upit